Blog

Studyjna Sesja Lifestyle maleńkiej Julii  - MMZientek.pl Blog
Lifestyle | 2020-12-09 21:08:00

Studyjna Sesja Lifestyle maleńkiej Julii

Przedstawiam Ci efekty sesji lifestyle - noworodkowej - oto maleńka, prześliczna (całe 3110 g szczęścia!) Julia, wraz z rodzicami - Karoliną i Jakubem.


Przedstawiam Ci efekty sesji lifestyle - noworodkowej - oto maleńka, prześliczna (całe 3110 g szczęścia!) Julia, wraz z rodzicami - Karoliną i Jakubem. Muszę przyznać, że ta sesja zdecydowanie różniła się od pozostałych - zaraz wyjaśnię dlaczego!


Zacznijmy jednak od początku. Z Karoliną i Jakubem umówiliśmy się na sesję noworodkową, jednak ze względu na nagłą chorobę najmłodszego Zientka, musieliśmy umówić się na inny dzień. Kalendarz to kalendarz, nie zawsze da się rozciągnąć go tak, jakbyśmy tego chcieli :-) a dodatkowo, gdy fotografuje się noworodki, dużo bardziej niż w innych przypadkach liczy się czas wykonania sesji - maluchy naprawdę bardzo szybko rosną! Dlatego musiałam zapisać Julię na sesję jak najszybciej - wypadło tydzień później, z jedną tylko przeszkodą - sesja musiała odbyć się o 12:30.


Każdy fotograf, który zajmuje się sesjami noworodkowymi zgodzi się ze mną, że jest to fatalna godzina. Dlaczego? Maluchy o tej porze są już zazwyczaj przebodźcowane dniem, co znacznie utrudnia pracę. Musiałam jednak znaleźć rozwiązanie - i znalazłam! Zaproponowałam, aby nasza sesja lifestyle odbyła się w studio. I muszę powiedzieć - był to strzał w dziesiątkę!


Julia w objęciach rodziców prezentowała się doskonale - najsłodsze dziecko świata! Wykonaliśmy kilka ujęć w trójkę, następnie każde z rodziców dostało chwilę na swoje zdjęcia z córeczką. Nie obyło się również bez zdjęć samej Julii - musicie przyznać, że wygląda prześlicznie! Bardzo podobają mi się jej gęste, ciemne włosy. Cudowna dziewczynka!


Wykonałam również kilka ujęć w proposach - są to rekwizyty, w których pozycjonuje się noworodki. Na początku nie szło jednak tak prosto i musiałam użyć swojej tajnej broni - włączonego odkurzacza! Tym razem jednak w wersji z YouTube’a. Mój nie domagał, musiałam go więc zareklamować. ;-) Polecam ten patent wszystkim fotografom - i rzecz jasna, rodzicom.


Mimo kilku przeciwności zdjęcia wyszły przepięknie, a mi cudownie współpracowało się zarówno z Julią, jak i Karoliną i Jakubem. Spędziliśmy razem super czas, który zaowocował cudowną pamiątką!


Jak mogę podsumować swoją pierwszą sesję lifestyle w studio? Z pewnością muszę dopracować aranżacje i kupić kilka kreacji dla mam - wtedy z pewnością zrobię jeszcze niejedno piękne ujęcie! Bawiłam się świetnie i już nie mogę doczekać się kolejnych. Już teraz mam całe mnóstwo pomysłów, które mam nadzieję już wkrótce zrealizować.


A tymczasem bardzo dziękuję Jakubowi, Karolinie oraz Julii - mam nadzieję, że czeka nas jeszcze w przyszłości współpraca!


Studyjna Sesja Lifestyle maleńkiej Julii

Lifestyle | 2020-12-09 21:08:00

Przedstawiam Ci efekty sesji lifestyle - noworodkowej - oto maleńka, prześliczna (całe 3110 g szczęścia!) Julia, wraz z rodzicami - Karoliną i Jakubem.

Czytaj więcej

Plener ślubny - Magdalena i Marcin

Ślubnie | 2020-11-28 15:15:00

Zapraszam Cię do obejrzenia wyjątkowej sesji plenerowej Magdy i Marcina. Odbyła się 4 dni po ich pięknym weselu. Wybraliśmy się na cały dzień do Zagórza Śląskiego - miałam przyjemność fotografować Młodą Parę w naprawdę wyjątkowym miejscu...

Czytaj więcej

Magdalena i Marcin

Ślubnie | 2020-11-13 10:59:00

Cześć! Dziś mam przyjemność pokazać Ci efekty bardzo wyjątkowej sesji. Bohaterowie ujęć, które widzisz poniżej, do niemalże ostatniej chwili nie mieli pewności, czy wyczekiwana data - 6 czerwca - przyniesie to, co już tak dawno zaplanowali....

Czytaj więcej

Agatka

Lifestyle | 2020-05-09 12:40:00

We wrześniu ubiegłego roku miałam ogromną przyjemność robić zdjęcia jednej z najfajniejszych rodzin, jakie w życiu poznałam! Kamila i Tomek są cudownymi rodzicami, równie cudownej, czteromiesięcznej Agatki!

Czytaj więcej

Igorek

Lifestyle | 2020-01-12 16:53:00

Ta sesja była całkowicie inna od wszystkich moich ostatnich sesji. Nie tylko dlatego, że z Patrycją i Grześkiem nie widziałam się od 11 lat! Również dlatego, że klimat tej sesji jest nieziemski.

Czytaj więcej

Julia

Lifestyle | 2019-12-26 15:16:00

Tego dnia byłam z wizytą u 6 tygodniowej Julki. Piękny, wakacyjny dzień powitał nas słońcem - idealna pogoda do sesji zdjęciowej! Przy takiej pogodzie nastrój jest zdecydowanie lepszy, co również widać na zdjęciach! :)

Czytaj więcej

Pracowity Piątek

Lifestyle | 2019-03-13 20:00:00

Wolne od pracy? NIGDY W ŻYCIU! Czyli, aktywny piątek z aparatem w ręku. 

Czytaj więcej