Blog

Pracowity Piątek - MMZientek.pl Blog
Lifestyle | 2019-03-13 20:00:00

Pracowity Piątek

Wolne od pracy? NIGDY W ŻYCIU! Czyli, aktywny piątek z aparatem w ręku. 


 

     Piątek, zrobiłam sobie wolne od zleceń. W sobotę wybierałam się na warsztaty noworodkowe, więc chciałam nabrać sił przed dniem pełnym wyzwań, nowych doświadczeń i mnóstwa wiedzy. Przede wszystkim chciałam dać odpocząć moim biednym dłoniom - body od aparatu waży swoje :)

     Czy u was też suche pranie czeka tygodniami na poskładanie i włożenie do szuflad? No właśnie… Postanowiłam zatem ambitnie zabrać się za stertę ciuszków mojego szkraba. W trakcie jakże wyczerpującego psychicznie parowania skarpet, zastanawiałam się co porabia mój 14-mięsieczny syn. Jak się okazało… bawił się mopem. Od dwóch tygodni mop jest hitem jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu przez mojego syna. Potrafi przez 15 minut szorować podłogę tam i z powrotem, z przerwą na zabawę wielkim kartonem :D. Postanowiłam wykorzystać okazję, wzięłam aparat (tyle z moich postanowień o odpoczynku) i zaczęłam dokumentować zabawy mojego wiercipięty: od szorowania, po patrzenie przez otwory w drzwiach na straszną pralkę (tak, boi się jej), po znęcanie się nad kwiatkiem. Na koniec poszliśmy do Dino na spacer.

 

Krótki zarys tego dnia możecie zobaczyć poniżej, w formie sesji lifestyle 

 


Studyjna Sesja Lifestyle maleńkiej Julii

Lifestyle | 2020-12-09 21:08:00

Przedstawiam Ci efekty sesji lifestyle - noworodkowej - oto maleńka, prześliczna (całe 3110 g szczęścia!) Julia, wraz z rodzicami - Karoliną i Jakubem.

Czytaj więcej

Plener ślubny - Magdalena i Marcin

Ślubnie | 2020-11-28 15:15:00

Zapraszam Cię do obejrzenia wyjątkowej sesji plenerowej Magdy i Marcina. Odbyła się 4 dni po ich pięknym weselu. Wybraliśmy się na cały dzień do Zagórza Śląskiego - miałam przyjemność fotografować Młodą Parę w naprawdę wyjątkowym miejscu...

Czytaj więcej

Magdalena i Marcin

Ślubnie | 2020-11-13 10:59:00

Cześć! Dziś mam przyjemność pokazać Ci efekty bardzo wyjątkowej sesji. Bohaterowie ujęć, które widzisz poniżej, do niemalże ostatniej chwili nie mieli pewności, czy wyczekiwana data - 6 czerwca - przyniesie to, co już tak dawno zaplanowali....

Czytaj więcej

Agatka

Lifestyle | 2020-05-09 12:40:00

We wrześniu ubiegłego roku miałam ogromną przyjemność robić zdjęcia jednej z najfajniejszych rodzin, jakie w życiu poznałam! Kamila i Tomek są cudownymi rodzicami, równie cudownej, czteromiesięcznej Agatki!

Czytaj więcej

Igorek

Lifestyle | 2020-01-12 16:53:00

Ta sesja była całkowicie inna od wszystkich moich ostatnich sesji. Nie tylko dlatego, że z Patrycją i Grześkiem nie widziałam się od 11 lat! Również dlatego, że klimat tej sesji jest nieziemski.

Czytaj więcej

Julia

Lifestyle | 2019-12-26 15:16:00

Tego dnia byłam z wizytą u 6 tygodniowej Julki. Piękny, wakacyjny dzień powitał nas słońcem - idealna pogoda do sesji zdjęciowej! Przy takiej pogodzie nastrój jest zdecydowanie lepszy, co również widać na zdjęciach! :)

Czytaj więcej

Pracowity Piątek

Lifestyle | 2019-03-13 20:00:00

Wolne od pracy? NIGDY W ŻYCIU! Czyli, aktywny piątek z aparatem w ręku. 

Czytaj więcej