Blog

Plener ślubny - Magdalena i Marcin - MMZientek.pl Blog
Ślubnie | 2020-11-28 15:15:00

Plener ślubny - Magdalena i Marcin

Zapraszam Cię do obejrzenia wyjątkowej sesji plenerowej Magdy i Marcina. Odbyła się 4 dni po ich pięknym weselu. Wybraliśmy się na cały dzień do Zagórza Śląskiego - miałam przyjemność fotografować Młodą Parę w naprawdę wyjątkowym miejscu...


Zapraszam Cię do obejrzenia wyjątkowej sesji plenerowej Magdy i Marcina. Odbyła się 4 dni po ich pięknym weselu. Wybraliśmy się na cały dzień do Zagórza Śląskiego - miałam przyjemność fotografować Młodą Parę w naprawdę wyjątkowym miejscu - pensjonacie Fregata. Tylko spójrz na te wnętrza!


Byłam zachwycona i wystrojem (pensjonat znajduje się w tym miejscu od początku XX wieku!), i otoczeniem. Dzięki temu, że Fregata znajduje się tuż przy Jeziorze Lubachowskim, widok zapierał dech w piersiach. Myślę, że Magda i Marcin dobrze czuli się w takich wnętrzach - a z pewnością bardzo do nich pasują! ;-)


Gdy już wykorzystaliśmy wszystko, co Fregata miała nam do zaoferowania - a uwierz mi, że było tego naprawdę sporo! - już odrobinę zmęczeni udaliśmy się do Michałkowa. Muszę przyznać - wykonane tam kadry są naprawdę bajeczne! Woda, łagodne pagórki w tle i zakochana para - czego chcieć więcej? :-)


Na koniec postanowiliśmy podjechać na tamę w Lubachowie, skąd również było widać Fregatę. To miejsce również robi wrażenie! Pogoda nam dopisała - było ciepło, ale niezbyt słonecznie. Dodatkowo wiał lekki wiatr, który podczas ujęć na tamie pięknie podwiewał suknię Panny Młodej. Okoliczności do zdjęć były bardziej niż sprzyjające. Magda wyglądała bajecznie!


Muszę przyznać, że był to dzień pełen wrażeń. Piękne widoki, całodniowa sesja plenerowa - a dodatkowo, sama jako kierowca, po raz pierwszy wybrałam się w górskie okolice! :-) Był to dla mnie nie lada wyczyn!

 


Jestem bardzo zadowolona z wyników sesji. Magda i Marcin przez cały dzień nie tracili werwy (a każdy, kto brał udział w całodniowej sesji plenerowej wie, że to nie jest bułka z masłem!), robili wszystko, o co ich prosiłam. A będąc zupełnie szczerą - nie musiałam nad nimi specjalnie pracować. Myślę, że śmiało mogę stwierdzić, że pozowanie mają we krwi! :-) Poza tym, są fantastycznymi ludźmi i praca z nimi to była sama przyjemność. Zawsze miło jest też popatrzeć na tak zakochanych w sobie ludzi! Przyznam też, że od czasu do czasu miałam wrażenie, że dla Młodej Pary mogłam wcale nie istnieć - byli tak wspaniale zajęci sobą, tak w tym wszystkim naturalni - zdjęcia nie mogły nie wyjść!


Takie sesje tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że mój zawód jest najlepszym, jaki mogłam sobie wymarzyć. Obcowanie z ciekawymi ludźmi, bycie świadkiem tak wyjątkowych wydarzeń, odkrywanie nowych, bajecznych miejsc - spełnienie moich wszystkich pragnień! :-)


Magdzie i Marcinowi życzę wszystkiego, co najwspanialsze na ich nowej drodze życia. Droga do ślubu była długa i pełna wątpliwości, bo niemalże do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy ceremonia będzie mogła się odbyć ze względu na pandemię. Na szczęście - wyczekiwana data, 6 czerwca 2020 przyniosła to, co miała. Połączyła tych Państwa do końca życia! :-) Cieszę się, że mogłam być częścią tak wyjątkowego dnia. Magdo, Marcinie - dziękuję!

 


Studyjna Sesja Lifestyle maleńkiej Julii

Lifestyle | 2020-12-09 21:08:00

Przedstawiam Ci efekty sesji lifestyle - noworodkowej - oto maleńka, prześliczna (całe 3110 g szczęścia!) Julia, wraz z rodzicami - Karoliną i Jakubem.

Czytaj więcej

Plener ślubny - Magdalena i Marcin

Ślubnie | 2020-11-28 15:15:00

Zapraszam Cię do obejrzenia wyjątkowej sesji plenerowej Magdy i Marcina. Odbyła się 4 dni po ich pięknym weselu. Wybraliśmy się na cały dzień do Zagórza Śląskiego - miałam przyjemność fotografować Młodą Parę w naprawdę wyjątkowym miejscu...

Czytaj więcej

Magdalena i Marcin

Ślubnie | 2020-11-13 10:59:00

Cześć! Dziś mam przyjemność pokazać Ci efekty bardzo wyjątkowej sesji. Bohaterowie ujęć, które widzisz poniżej, do niemalże ostatniej chwili nie mieli pewności, czy wyczekiwana data - 6 czerwca - przyniesie to, co już tak dawno zaplanowali....

Czytaj więcej

Agatka

Lifestyle | 2020-05-09 12:40:00

We wrześniu ubiegłego roku miałam ogromną przyjemność robić zdjęcia jednej z najfajniejszych rodzin, jakie w życiu poznałam! Kamila i Tomek są cudownymi rodzicami, równie cudownej, czteromiesięcznej Agatki!

Czytaj więcej

Igorek

Lifestyle | 2020-01-12 16:53:00

Ta sesja była całkowicie inna od wszystkich moich ostatnich sesji. Nie tylko dlatego, że z Patrycją i Grześkiem nie widziałam się od 11 lat! Również dlatego, że klimat tej sesji jest nieziemski.

Czytaj więcej

Julia

Lifestyle | 2019-12-26 15:16:00

Tego dnia byłam z wizytą u 6 tygodniowej Julki. Piękny, wakacyjny dzień powitał nas słońcem - idealna pogoda do sesji zdjęciowej! Przy takiej pogodzie nastrój jest zdecydowanie lepszy, co również widać na zdjęciach! :)

Czytaj więcej

Pracowity Piątek

Lifestyle | 2019-03-13 20:00:00

Wolne od pracy? NIGDY W ŻYCIU! Czyli, aktywny piątek z aparatem w ręku. 

Czytaj więcej