Blog

Magdalena i Marcin - MMZientek.pl Blog
Ślubnie | 2020-11-13 10:59:00

Magdalena i Marcin

Cześć! Dziś mam przyjemność pokazać Ci efekty bardzo wyjątkowej sesji. Bohaterowie ujęć, które widzisz poniżej, do niemalże ostatniej chwili nie mieli pewności, czy wyczekiwana data - 6 czerwca - przyniesie to, co już tak dawno zaplanowali....


Cześć! Dziś mam przyjemność pokazać Ci efekty bardzo wyjątkowej sesji. Bohaterowie ujęć, które widzisz poniżej, do niemalże ostatniej chwili nie mieli pewności, czy wyczekiwana data - 6 czerwca - przyniesie to, co już tak dawno zaplanowali.

Jednak - stało się! :-) W dalszym ciągu do czynienia mieliśmy z pandemią, gospodarka stopniowo ulegała odmrożeniu, a Magda i Marcin mogli spełnić jedno ze swoich największych marzeń. Wziąć ślub - a później bawić się na własnym weselu!

 

 

Jest mi ogromnie miło, ponieważ Magda powiedziała, że “polowała” na mnie już od roku. :-) Co więcej - gdy tylko podpisałyśmy umowę, byłyśmy w stałym kontakcie. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w całym przedsięwzięciu - miałam przyjemność doradzać w kwestiach dotyczących organizacji wesela i atrakcji. Muszę jednak przyznać, że najmilej mi było otrzymać zdjęcia sukni ślubnej (która swoją drogą, jest absolutnie obłędna!), a także dodatków i inspiracji. Nie ukrywam - jest to jeden z piękniejszych aspektów mojej pracy. :-)

 

 

Co do ślubu - wzruszeniom nie było końca! Pewnie nie bez znaczenia był fakt, że przez długi okres ślub był pod znakiem zapytania, ze względu na pandemię. Magda jednak do końca wierzyła, że ta data jest tą jedyną! I nie pomyliła się.

Do ołtarza prowadził ją ojciec, a tam czekał na Magdę jej przyszły mąż, Marcin. :-) Obydwoje wyglądali bajecznie! Jestem przekonana, że do końca życia zapamiętają tę chwilę.

I tak w pięknie przystrojonym kościele, na oczach najbliższej rodziny i przyjaciół, nasza para powiedziała sobie sakramentalne “tak”. Jestem przekonana, że niemal każdy z gości miał łzy w oczach!

 

Pogoda po wyjściu z kościoła nie była może tą wymarzoną, ale ośmielę się stwierdzić, że dodała tej dacie jeszcze więcej magii. Później jednak pojawiło się słońce!

Jeśli szukasz bajecznego miejsca na własny ślub i wesele - sprawdź salę weselną Noce i Dnie (okolice Lubina, województwo dolnośląskie). Wygląda naprawdę obłędnie! Na tę okoliczność była pięknie przystrojona, wesele wyglądało jak takie z najpiękniejszego, najbardziej romantycznego filmu. Otoczenie również było zachwycające!

Goście wyśmienicie się bawili - parkiet był pełen niemalże cały czas. Na uwagę zasługuje też przepiękny tort - robi wrażenie, prawda?

Wzruszeniom nie było końca - myślę, że ta Para Młoda drogę do “swojego” dnia miała dużo bardziej wyboistą, niż inne. Przygotowaniom ślubnym zawsze towarzyszy stres, jednak gdy do tego wszystkiego dochodzi obawa, że ślub się nie odbędzie - sama nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić!

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Wesele było udane, Para Młoda szczęśliwa, goście zadowoleni. Jestem pewna, że Magda i Marcin swoje wesele będą wspominać z ogromnymi uśmiechami na ustach. No cóż - ja będę na pewno! :-)

Magdo, Marcinie - bardzo Wam dziękuję za zaufanie i możliwość uczestniczenia w tak wyjątkowym dla Was dniu. Było mi naprawdę ogromnie miło. To zaszczyt pracować z tak wspaniałymi ludźmi! A tymczasem - zachęcam do obejrzenia galerii zdjęć z tego wspaniałego dnia!

 


Studyjna Sesja Lifestyle maleńkiej Julii

Lifestyle | 2020-12-09 21:08:00

Przedstawiam Ci efekty sesji lifestyle - noworodkowej - oto maleńka, prześliczna (całe 3110 g szczęścia!) Julia, wraz z rodzicami - Karoliną i Jakubem.

Czytaj więcej

Plener ślubny - Magdalena i Marcin

Ślubnie | 2020-11-28 15:15:00

Zapraszam Cię do obejrzenia wyjątkowej sesji plenerowej Magdy i Marcina. Odbyła się 4 dni po ich pięknym weselu. Wybraliśmy się na cały dzień do Zagórza Śląskiego - miałam przyjemność fotografować Młodą Parę w naprawdę wyjątkowym miejscu...

Czytaj więcej

Magdalena i Marcin

Ślubnie | 2020-11-13 10:59:00

Cześć! Dziś mam przyjemność pokazać Ci efekty bardzo wyjątkowej sesji. Bohaterowie ujęć, które widzisz poniżej, do niemalże ostatniej chwili nie mieli pewności, czy wyczekiwana data - 6 czerwca - przyniesie to, co już tak dawno zaplanowali....

Czytaj więcej

Agatka

Lifestyle | 2020-05-09 12:40:00

We wrześniu ubiegłego roku miałam ogromną przyjemność robić zdjęcia jednej z najfajniejszych rodzin, jakie w życiu poznałam! Kamila i Tomek są cudownymi rodzicami, równie cudownej, czteromiesięcznej Agatki!

Czytaj więcej

Igorek

Lifestyle | 2020-01-12 16:53:00

Ta sesja była całkowicie inna od wszystkich moich ostatnich sesji. Nie tylko dlatego, że z Patrycją i Grześkiem nie widziałam się od 11 lat! Również dlatego, że klimat tej sesji jest nieziemski.

Czytaj więcej

Julia

Lifestyle | 2019-12-26 15:16:00

Tego dnia byłam z wizytą u 6 tygodniowej Julki. Piękny, wakacyjny dzień powitał nas słońcem - idealna pogoda do sesji zdjęciowej! Przy takiej pogodzie nastrój jest zdecydowanie lepszy, co również widać na zdjęciach! :)

Czytaj więcej

Pracowity Piątek

Lifestyle | 2019-03-13 20:00:00

Wolne od pracy? NIGDY W ŻYCIU! Czyli, aktywny piątek z aparatem w ręku. 

Czytaj więcej