Blog

Julia - MMZientek.pl Blog
Lifestyle | 2019-12-26 15:16:00

Julia

Tego dnia byłam z wizytą u 6 tygodniowej Julki. Piękny, wakacyjny dzień powitał nas słońcem - idealna pogoda do sesji zdjęciowej! Przy takiej pogodzie nastrój jest zdecydowanie lepszy, co również widać na zdjęciach! :)


Każdy człowiek wie, że kiedy rodzi się dziecko, to cały świat wywraca się do góry nogami. Nocne wstawanie, karmienie piersią. U rodziców Julki nie widziałam na ich twarzach zmęczenia, tylko bezgraniczną miłość. Na zdjęciach możecie zobaczyć z jaką rozkoszą patrzą na swoją córeczkę!

W tej lifestylowej sesji małej Julki poza śliczną królewną wyróżniali się rodzice. Pełni spokoju, perfekcyjnie przygotowani. Mało który rodzic tak małego dziecka jest w stanie tak dokładnie zaplanować każdy szczegół. Ich ubiór doskonale do siebie pasował, a ilość pomysłów, które mieli na ujęcia zaskoczyła nawet mnie samą. Chciałam uwiecznić te najważniejsze momenty - karmienie piersią (jednak wybaczcie, że nie mogę Wam pokazać tych oszałamiających zdjęć!), wspólny czas nie tylko mamy z córką, ale również taty z córką.

Na każdym zdjęciu widać ogrom miłości - nie tylko między rodzicami, ale przede wszystkim rodziców do małej Julki. Delikatne gesty, czułe spojrzenia czy uśmiech - to wszystko było na tej sesji, a nawet dużo, dużo więcej! Julia dzielnie pozowała, chociaż w którymś momencie stwierdziła, że jak to na księżniczkę przystało, uda się na drzemkę ;) Czułam się wśród nich jak w rodzinie - było przyjaźnie i miło.

Rodzice Julii doskonale wiedzieli czego chcą od sesji zdjęciowej. Dzięki temu moja praca była dużo łatwiejsza. Znałam ich oczekiwania, więc wiedziałam, co muszę wydobyć z tych zdjęć. Cała sesja była dla mnie szalenie prosta - wszyscy ze sobą współpracowali, co przełożyło się na świetny efekt końcowy.

Oddaję teraz zdjęcia pod Waszą ocenę. Tylko bądźcie łagodni! :)

IMG_4731


Studyjna Sesja Lifestyle maleńkiej Julii

Lifestyle | 2020-12-09 21:08:00

Przedstawiam Ci efekty sesji lifestyle - noworodkowej - oto maleńka, prześliczna (całe 3110 g szczęścia!) Julia, wraz z rodzicami - Karoliną i Jakubem.

Czytaj więcej

Plener ślubny - Magdalena i Marcin

Ślubnie | 2020-11-28 15:15:00

Zapraszam Cię do obejrzenia wyjątkowej sesji plenerowej Magdy i Marcina. Odbyła się 4 dni po ich pięknym weselu. Wybraliśmy się na cały dzień do Zagórza Śląskiego - miałam przyjemność fotografować Młodą Parę w naprawdę wyjątkowym miejscu...

Czytaj więcej

Magdalena i Marcin

Ślubnie | 2020-11-13 10:59:00

Cześć! Dziś mam przyjemność pokazać Ci efekty bardzo wyjątkowej sesji. Bohaterowie ujęć, które widzisz poniżej, do niemalże ostatniej chwili nie mieli pewności, czy wyczekiwana data - 6 czerwca - przyniesie to, co już tak dawno zaplanowali....

Czytaj więcej

Agatka

Lifestyle | 2020-05-09 12:40:00

We wrześniu ubiegłego roku miałam ogromną przyjemność robić zdjęcia jednej z najfajniejszych rodzin, jakie w życiu poznałam! Kamila i Tomek są cudownymi rodzicami, równie cudownej, czteromiesięcznej Agatki!

Czytaj więcej

Igorek

Lifestyle | 2020-01-12 16:53:00

Ta sesja była całkowicie inna od wszystkich moich ostatnich sesji. Nie tylko dlatego, że z Patrycją i Grześkiem nie widziałam się od 11 lat! Również dlatego, że klimat tej sesji jest nieziemski.

Czytaj więcej

Julia

Lifestyle | 2019-12-26 15:16:00

Tego dnia byłam z wizytą u 6 tygodniowej Julki. Piękny, wakacyjny dzień powitał nas słońcem - idealna pogoda do sesji zdjęciowej! Przy takiej pogodzie nastrój jest zdecydowanie lepszy, co również widać na zdjęciach! :)

Czytaj więcej

Pracowity Piątek

Lifestyle | 2019-03-13 20:00:00

Wolne od pracy? NIGDY W ŻYCIU! Czyli, aktywny piątek z aparatem w ręku. 

Czytaj więcej