Albumy

Często dostaję od moich klientów pytania, czy może projektuję fotoksiążki. Kochani! Fotoksiążkami się nie zajmuję, za to możecie się ode mnie spodziewać dużo porządniejszego i dużo bardziej estetycznego rozwiązania — są to albumy!


Albumy, które projektuję mają przepiękną oprawę, twarde karty. Druk jest najwyższej jakości a dodatkowo oferuję szeroki wachlarz personalizacji. Moim celem jest, abyście w zaprojektowanych przeze mnie albumach zakochali się od pierwszego wejrzenia — a właściwie od dotknięcia miękkiej oprawy! Muszę przyznać, że od kiedy zakochałam się w albumach, przestałam wywoływać zdjęcia. Moje wspomnienia oprawiam teraz w piękny album, który przypomina szlachetną książkę — zdobi dom oraz cieszy oczy!


Zdaję sobie sprawę, co wielu z Was przeraża w albumach. Nie owijając w bawełnę, jest to cena!


Kochani — zdaję sobie sprawę, że zakup albumu łączyć się będzie z pewnego rodzaju wydatkiem, jednak pozwolę sobie tylko przypomnieć — każdy, dobrze wykonany produkt powinien kosztować tyle, ile jest wart. Zdaję sobie sprawę, że na rynku masowo produkowane są fotoksiążki w dużo niższych cenach. Jednak właśnie: masowo. W tych popularnych serwisach nikt nie będzie dbać ani o naświetlenie, ani o jakość wydruku, ani tym bardziej o klienta. I nie ma się czemu dziwić — produkt będzie wart tyle, ile za niego zapłacono. Ciężka praca człowieka, dbałość o każdy detal nie należy do rzeczy tanich. Przyznam Wam się — kiedyś sama wyznawałam zasadę: jak najtaniej i jak najwięcej. Kiedyś jednak otrzymałam pięćset zdjęć w zielonym kolorze… Dodam, że zdjęć w takiej ilości nie mam również gdzie przechowywać. Od tego momentu, nauczona doświadczeniem postanowiłam zawsze postawić na jakość ponad ilość. Wolę mieć mniej, ale wspaniałej jakości. Lepiej fizycznie posiadać mniej zdjęć, ale takich, które wpadną w oko, zapadną w pamięć. Będą przypominały nam ważne wydarzenia, a przy tym pięknie się prezentować.


Co mogę Wam zaoferować? Tak, jak każdemu zdjęciu, które oddaję w Wasze ręce poświęcam całe swoje serce, tak samo będzie z albumem. Mam ogromne szczęście wykonywać pracę, którą absolutnie kocham i wierzę, że produkty, które Wam dostarczę, doskonale to pokażą. Do albumów w tak miękkiej oprawie miło będzie Wam sięgać i poświęcać wieczory wspomnieniom!


Pamiętajcie — piękne zdjęcia, z wyjątkowego wydarzenia zasługują na godną oprawę.

 

Pobierz ofertę na Albumy