Blog

Agnieszka i Łukasz - MMZientek.pl Blog
Ślubnie | 2021-05-25 13:26:00

Agnieszka i Łukasz

Cześć! Dziś chciałam Ci pokazać efekty sesji ślubnej z Agnieszką i Łukaszem. Co ciekawe - mieszkali po sąsiedzku z Magdą i Marcinem (czyli parą, z którą miałam przyjemność współpracować wcześniej) we Wrocławiu. Świat jest naprawdę bardzo mały. :-)


Jak wyglądał dzień ślubu? Bardzo ciekawie! Miałam przyjemność uczestniczyć w przygotowaniach - ubierałam Pana Młodego. :-) Rodzice i świadek mieli niewielkie opóźnienie i nie udało im się przyjechać na czas. Nic nie szkodzi! Muszę Ci powiedzieć, że nie pierwszy raz przydarzyła się taka sytuacja - fotografowie często pomagają w przygotowaniach. W końcu - mamy odrobinę więcej doświadczenia niż biorące ślub pary! :-) Przy zdjęciach i szykowaniu mieliśmy naprawdę mnóstwo śmiechu!

Gdy Pan Młody był już gotowy, przyszła pora na sesję Panny Młodej w jej domu rodzinnym. Musisz przyznać - Agnieszka wyglądała zachwycająco! Piękna suknia przykuwała uwagę detalami. Makijaż spełniał swoje zadanie - nie przykrywał, a podkreślał urodę. Byłam zachwycona taką modelką! :-) Muszę też powiedzieć, że fotografowanie Agnieszki to była sama przyjemność - pozuje bardzo, bardzo naturalnie. :-)

Ślub odbył się w południowej części Wrocławia. Prowadził go ksiądz, który uczył Agnieszkę w liceum. Przyjechał z Krakowa (gdzie przeniósł się z posługą) specjalnie na tę uroczystość. Wspaniale, prawda? :-) Ceremonia była naprawdę piękna - nie brakowało wzruszeń, ale również znalazło się miejsce na śmiech!

 

Swoją drogą, Kościół również wyglądał zachwycająco. Przystrojony bardzo elegancko, ze smakiem.

Sesja plenerowa nie była zbyt długa - odbywała się w dniu ślubu, więc wiadomo - czas traktowaliśmy raczej oszczędnie. Jak najtrafniej ją określić? Dużo czułości, dużo pięknych gestów. Widać, że ta para bardzo, bardzo się kocha. Z łatwością przyszło im wspólne pozowanie - swoją drogą musisz przyznać, że naprawdę piękna z nich dwójka! - a w gestach widać przywiązanie i… Miłość właśnie. :-)

Pora na wesele - odbyło się w Suchym Dworze, pod Wrocławiem. Zachwyciła mnie dekoracja sali - styl boho to zdecydowanie mój klimat! Na stołach stały piękne kwiaty - czerwone i białe róże. Swoją drogą, róże właśnie znajdowały się i w bukiecie Agnieszki, i jako dekoracja kościoła. A także - jako ozdoba tortu! Wszystko pięknie ze sobą korespondowało. Wracając do wystroju sali - wszędzie porozwieszane były lampki, które dawały wrażenie, jakbyśmy byli na zewnątrz. Widać też, że naprawdę zadbano o detale. Byłam zachwycona!

Wesele było rewelacyjne - wszyscy goście świetnie się bawili. Ufam, że Para Młoda również! Parkiet był zapełniony niemalże cały czas. Do oczepin zaangażowali się wszyscy goście - to się nie zdarza często! Zabawy było co niemiara - mnóstwo śmiechu, zabawnych sytuacji. Z przyjemnością patrzyłam na tak przyjemny obrazek. I rzecz jasna - z przyjemnością wykonywałam swoją pracę!

Agnieszko, Łukaszu - dziękuję, że mogłam uczestniczyć w tak ważnym dla Was dniu. Praca z Wami to była sama przyjemność! Życzę Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! :-)

 

 

 

 


Aleksandra i Paweł

| 2021-06-22 14:18:00

Serdecznie zapraszam Cię do obejrzenia galerii z Olą i Pawłem w rolach głównych! To była wspaniała sesja!

Czytaj więcej

Agnieszka i Łukasz

Ślubnie | 2021-05-25 13:26:00

Cześć! Dziś chciałam Ci pokazać efekty sesji ślubnej z Agnieszką i Łukaszem. Co ciekawe - mieszkali po sąsiedzku z Magdą i Marcinem (czyli parą, z którą miałam przyjemność współpracować wcześniej) we Wrocławiu. Świat jest naprawdę bardzo mały. :-)

Czytaj więcej

Studyjna Sesja Lifestyle maleńkiej Julii

Lifestyle | 2020-12-09 21:08:00

Przedstawiam Ci efekty sesji lifestyle - noworodkowej - oto maleńka, prześliczna (całe 3110 g szczęścia!) Julia, wraz z rodzicami - Karoliną i Jakubem.

Czytaj więcej

Plener ślubny - Magdalena i Marcin

Ślubnie | 2020-11-28 15:15:00

Zapraszam Cię do obejrzenia wyjątkowej sesji plenerowej Magdy i Marcina. Odbyła się 4 dni po ich pięknym weselu. Wybraliśmy się na cały dzień do Zagórza Śląskiego - miałam przyjemność fotografować Młodą Parę w naprawdę wyjątkowym miejscu...

Czytaj więcej

Magdalena i Marcin

Ślubnie | 2020-11-13 10:59:00

Cześć! Dziś mam przyjemność pokazać Ci efekty bardzo wyjątkowej sesji. Bohaterowie ujęć, które widzisz poniżej, do niemalże ostatniej chwili nie mieli pewności, czy wyczekiwana data - 6 czerwca - przyniesie to, co już tak dawno zaplanowali....

Czytaj więcej

Agatka

Lifestyle | 2020-05-09 12:40:00

We wrześniu ubiegłego roku miałam ogromną przyjemność robić zdjęcia jednej z najfajniejszych rodzin, jakie w życiu poznałam! Kamila i Tomek są cudownymi rodzicami, równie cudownej, czteromiesięcznej Agatki!

Czytaj więcej

Igorek

Lifestyle | 2020-01-12 16:53:00

Ta sesja była całkowicie inna od wszystkich moich ostatnich sesji. Nie tylko dlatego, że z Patrycją i Grześkiem nie widziałam się od 11 lat! Również dlatego, że klimat tej sesji jest nieziemski.

Czytaj więcej

Julia

Lifestyle | 2019-12-26 15:16:00

Tego dnia byłam z wizytą u 6 tygodniowej Julki. Piękny, wakacyjny dzień powitał nas słońcem - idealna pogoda do sesji zdjęciowej! Przy takiej pogodzie nastrój jest zdecydowanie lepszy, co również widać na zdjęciach! :)

Czytaj więcej

Pracowity Piątek

Lifestyle | 2019-03-13 20:00:00

Wolne od pracy? NIGDY W ŻYCIU! Czyli, aktywny piątek z aparatem w ręku. 

Czytaj więcej