Blog

Agatka - MMZientek.pl Blog
Lifestyle | 2020-05-09 12:40:00

Agatka

We wrześniu ubiegłego roku miałam ogromną przyjemność robić zdjęcia jednej z najfajniejszych rodzin, jakie w życiu poznałam! Kamila i Tomek są cudownymi rodzicami, równie cudownej, czteromiesięcznej Agatki!


 

Nie ukrywam — jestem bardzo zadowolona z efektów sesji. Fotografowanie Agatki to była sama przyjemność! Mała fantastycznie współpracowała z obiektywem. Ponadto — wnętrze mieszkania Kamili i Tomka jest nieziemskie. Co ciekawe — sami, w całości je urządzili! Robi wrażenie, prawda? Mnie najbardziej spodobały się szklane „ściany”. Mimo nowoczesnego designu, Kamili i Tomkowi udało się uzyskać, ciepły, przytulny, domowy klimat — ale z pazurem! Widać, że jest to dom, w którym się żyje. Pełen jest uroczych, rodzinnych drobiazgów.

 

Pierwsza rzecz, która wręcz bije — wzajemna miłość, szacunek, ciepło. Para jest absolutnie w siebie zapatrzona — i przede wszystkim, w swoją piękną córeczkę. Sami musicie przyznać — widok, jak twarz dziecka absolutnie rozjaśnia się na widok rodziców, to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jakie można zobaczyć!

Przebywanie w towarzystwie Kamili, Tomka i małej Agatki to była sama przyjemność. Ich komunikacja — można zauważyć, że rozumieją się bez słów. Co więcej, jak już wspomniałam, widać, że są na swoim punkcie absolutnie zwariowani. Zarażają pozytywną energią. Miło na nich patrzeć, miło robić zdjęcia, miło z nimi przebywać! <3

 

Czy zwróciliście już uwagę, jak wspaniałą, gęstą czuprynę ma mała Agatka? Jestem nią absolutnie zachwycona! Fotografowanie tej uśmiechniętej twarzyczki okalanej pięknymi włosami to była sama przyjemność. Nie ukrywam: liczę, że w przyszłości uda nam się powtórzyć sesję — zrobić coś podobnego!

Życzę sobie jak najwięcej sesji w takim klimacie — nie tylko zdjęć, ale atmosfery podczas sesji! Radosnej, miłej, ciepłej — co więcej, Kamila i Tomek wiedzieli, czego oczekują. A obserwowanie, jak razem pozują i co najważniejsze, robienie im zdjęć, to była sama przyjemność!

I co, jak oceniacie efekt końcowy?


Studyjna Sesja Lifestyle maleńkiej Julii

Lifestyle | 2020-12-09 21:08:00

Przedstawiam Ci efekty sesji lifestyle - noworodkowej - oto maleńka, prześliczna (całe 3110 g szczęścia!) Julia, wraz z rodzicami - Karoliną i Jakubem.

Czytaj więcej

Plener ślubny - Magdalena i Marcin

Ślubnie | 2020-11-28 15:15:00

Zapraszam Cię do obejrzenia wyjątkowej sesji plenerowej Magdy i Marcina. Odbyła się 4 dni po ich pięknym weselu. Wybraliśmy się na cały dzień do Zagórza Śląskiego - miałam przyjemność fotografować Młodą Parę w naprawdę wyjątkowym miejscu...

Czytaj więcej

Magdalena i Marcin

Ślubnie | 2020-11-13 10:59:00

Cześć! Dziś mam przyjemność pokazać Ci efekty bardzo wyjątkowej sesji. Bohaterowie ujęć, które widzisz poniżej, do niemalże ostatniej chwili nie mieli pewności, czy wyczekiwana data - 6 czerwca - przyniesie to, co już tak dawno zaplanowali....

Czytaj więcej

Agatka

Lifestyle | 2020-05-09 12:40:00

We wrześniu ubiegłego roku miałam ogromną przyjemność robić zdjęcia jednej z najfajniejszych rodzin, jakie w życiu poznałam! Kamila i Tomek są cudownymi rodzicami, równie cudownej, czteromiesięcznej Agatki!

Czytaj więcej

Igorek

Lifestyle | 2020-01-12 16:53:00

Ta sesja była całkowicie inna od wszystkich moich ostatnich sesji. Nie tylko dlatego, że z Patrycją i Grześkiem nie widziałam się od 11 lat! Również dlatego, że klimat tej sesji jest nieziemski.

Czytaj więcej

Julia

Lifestyle | 2019-12-26 15:16:00

Tego dnia byłam z wizytą u 6 tygodniowej Julki. Piękny, wakacyjny dzień powitał nas słońcem - idealna pogoda do sesji zdjęciowej! Przy takiej pogodzie nastrój jest zdecydowanie lepszy, co również widać na zdjęciach! :)

Czytaj więcej

Pracowity Piątek

Lifestyle | 2019-03-13 20:00:00

Wolne od pracy? NIGDY W ŻYCIU! Czyli, aktywny piątek z aparatem w ręku. 

Czytaj więcej